środa, 9 stycznia 2013

Prace na przegląd

Jak ten czas szybko leci :) dopiero dzisiaj pokażę obiecane w ostatnim poście prace, które przygotowałam na przegląd rękodzieła organizowany przez Złotoryjski Ośrodek Sportu i Rekreacji i złotoryjskie Muzeum Złota. Z racji tego, że jeszcze mnie tam nie było, postanowiłam się zgłosić i wykonałam w tym celu 4 prace, z czego pokażę tutaj 2 kartki i pudełko na pamiątki rodzinne.
Pierwsza z kartek powstała w klimatach retro. Zegar ze sklepu Stempell&Kartoon pokryłam embossingiem na gorąco w kolorze miedzianym, stempel z napisem z Agaterii. Papiery to UHK Gallery i stara kolekcja K&Company.

 

Druga to karteczka ślubna w pudełku. Z racji tego, że dawno już pudełek nie robiłam, to wyszłam z wprawy i z pudełka nie jestem do końca zadowolona. Do tego zdjęcie pudełka robione bardzo późno, więc zachwycające też nie jest. Centralnym punktem kompozycji jest stempel z Lemonade. Karteczka powstała z papierów z Galerii Papieru. Do tego trochę wycinanek z wykrojników, parę kwiatków i ćwiek z Craftmanii.


Na koniec pokażę pudełko, które od dawna chodziło mi po głowie. Miejsce w nim znajdą moje rodzinne pamiątki i zdjęcia. Papiery pochodzą z UHK Gallery. Rameczka i napis są ze Scrapińca.


Ale długi post mi wyszedł :) Tak się zbieram za podsumowanie ubiegłego roku i pomału klaruje mi się w głowie to, co chciałabym napisać, więc spodziewajcie się na dniach moich wypocin :)...

3 komentarze:

coco.nut pisze...

piękne prace!!! szczególnie to ostatnie pudełko przeurocze!!!

donka66 pisze...

Przepiękne prace, wszystkie!

Artnova24 pisze...

Piękne prace.