środa, 11 lipca 2012

Prace konkursowe na zlot

Tytułem wprowadzenia do zlotowej relacji, na początku pokażę prace, które powstały na konkursy ogłoszone przed zlotem. Moje przygotowania do zlotu nie zaczęły się więc w momencie pakowania toreb, tylko sporo wcześniej.
Na początku pokażę kartkę, która powstała na konkurs "Moje lato z latte" ogłoszony przez Studio75  i z myślą o aktualnym wyzwaniu ogłoszonym na stryszkowym blogu "Gazetowo!".


Proces powstawania karteczki trwał bardzo długo, bo sobie wymyśliłam, że powstanie przy użyciu kawy. I tak najpierw w kawie wylądowała gaza i koronka. Później każdy element papierowy przecierałam palcem moczonym w kawie. W paru miejscach pochlapałam dodatkowo bazę kartki. Karteczka powstała na bazie kupionej właśnie "Na strychu". Papiery to najnowsza kolekcja UHK Gallery "Le Journal". Wymogiem konkursowym było użycie w pracy brokatu w jakiejś postaci, stąd bardzo wyrazisty akcent na kartce w postaci listka ze Stempell & Kartoon obsypanego brokatem.


Z kolei sklep "Scrappasja" ogłosił konkurs na baśniową zakładkę. Interpretacja tematu był dowolna. Na myśl od razu przyszedł mi baśniowy ogród pełny latających elfów. Jak pomyślałam, tak zrobiłam. Wykorzystałam piękny papier kupiony w Crafthouse (ten różowy). Zakładka ma kilka warstw papieru i koronki. Do tego wykorzystałam stemple firmy My Cute Stamps ze Scrap.com.pl (są już niedostępne). Piękny elf znaleziony w sieci dopełnił całości, dodatkowo pokryłam go glossy accentss. Oto sama zakładka:


Przepraszam za jakość zdjęć, ale robiłam je w trakcie zlotu już i są jakie są. Mogę się jeszcze pochwalić, że obie moje prezentowane wyżej prace zdobyły nagrody na II DLWC. Cieszę się z tego bardzo, zwłaszcza, że głosowali na nie uczestnicy zlotu. Z tego miejsca chciałabym również podziękować tym wszystkim, którzy na moje prace głosowali.
Obie wygrane prace, moje prace warsztatowe i karteczka, którą zrobiłam na zlocie zostały przekazane dziewczynom z "Kwiatu Dolnośląskiego" na organizowaną przez nich akcję charytatywną.
Baaardzo długi post mi wyszedł :)... Pozdrawiam wszystkich zaglądaczy...

10 komentarzy:

Ayeeda pisze...

Świetne prace, nie dziwię się, że zdobyły nagrody:) Pozdrawiam :*

Natka pisze...

Prześliczne prace! Gratuluję wygranych - zasłużyłaś na to!
Pozdrawiam

Edi pisze...

Mnie też wcale nie dziwi,że zdobyły nagrodę! Obie prace świetne!

Dorota pisze...

Piękne prace. Gratuluję! :)
Pozdrawiam cieplutko :*

Iwa pisze...

Potwierdzam - piękne prace!
Dotykałam, oglądałam i napatrzeć się nie mogłam :)

coco.nut pisze...

piękne obie!!!

Boei pisze...

Cudne są! Gratulacje:)

Molly pisze...

oj, jak klimatycznie, bardzo mi się podoba! :)

przy okazji gratuluję! ;))

Romantyczka pisze...

Kolorystyka urzeka.

valpurgia77 pisze...

Wspaniałe karteczki, a Elfica przepiękna i w moim klimacie :)
zapraszam do mnie http://wswietleksiezyca.blogspot.com/