czwartek, 22 marca 2012

Organizer ślubny na forumowy konkurs :)

Trochę czasu mnie nie było, ale zakopałam się w papierach. Teraz po kolei będę Wam prezentować swoje prace - oczywiście tylko te, które mogę ujawnić :).
Na forum scrappassion (obecnie przeniesione na inny serwer i śmigające bez problemu), sklep ze stemplami Agateria zorganizował konkurs na dowolną pracę zawierającą element koronki (u mnie koronka jest dziurkaczowa). Od początku pomyślałam, że zrobię coś użytecznego. Tak postał pomysł na wykonanie organizera ślubnego. Kilka dni organizer powstawał w głowie. W końcu przyszła pora na przelanie go na papier. Dla przyszłej właścicielki będzie niespodzianką :) powstał w jej ulubionym kolorze.
Baza albumu i przekładki powstały z beermaty. Papier i stemple alfabet pochodzi od Eight.pl. Do powstania organizera przyczyniły się również stemple ślubne ze scrap.com.pl-u (niedostępne już) i ramka ze scrapki.pl. Najpierw pokażę fotki, a później trochę opiszę ten organizer.

 

a tu parę szczegółówMam nadzieję, że się spodoba :).
Organizer jest bardzo skromny, jeżeli chodzi o ozdoby, ale jest to związane z tym, że będzie intensywnie eksploatowany i noszony. Ogólnie organizer podzielony jest przekładkami na 3 działy: pan młody, panna młoda i wesele. Dział wesele jest z kolei podzielony na dekoracje itp. Zakładki, które są w organizerze zostaną opisane przez  jego właścicielkę. Każda kartka organizera jest stemplowana stosownym stemplem. Na wewnętrznej stronie przedniej okładki są tagi na zapiski i karteczki z napisem "memo" do podręcznych notatek. Na wewnętrznej stronie tylnej okładki jest kieszonka na umowy i paragony.
W organizerze można zanotować zaliczki, wkleić swoje inspiracje dotyczące sukienki czy tortu itp. Wszystko zawsze pod ręką i w jednym miejscu :).
Na dzisiaj to tyle. Do następnego razu, pozdrawiam :).

3 komentarze:

zuzanka-czaruje pisze...

Fantastyczny pomysł! Żałuję że nie pomyślałam o czymś takim dla mojej siostry, która płakała mi w rękaw, kiedy próbowała ogarnąć przedślubny bałagan ;)

Młoda Kobieta pisze...

Przepiękne wykonanie i super pomysł! Sama noszę się z zamiarem zrobienia sobie takiego ślubnego organizera, ale jakoś wciąż brak mi motywacji, choć umowy zaczynają mi się plątać po całym domu ;) Chyba mnie zmotywowałaś, bo oprócz tego, że wszystko można łatwo uporządkować, to jeszcze będzie to wspaniała pamiątka!! :)

Anonimowy pisze...

witaj,
przepiękny organizer, właśnie poszukuję jakiegoś ciekawego ogarniacza na przedślubne sprawy, ten jest idealny. Czy można go kupić? lub zamówić?
Proszę o kontakt mailowy: katriela@tlen.pl
Z góry dzięki za odpowiedź :)
pozdrawiam serdecznie