wtorek, 13 grudnia 2011

To już roczek!!!

Już po imprezie, więc mogę pokazać kartkę i ramkę, które powstały na pierwsze urodzinki Bartusia. Zaproszenie na tę imprezkę pokazywałam w tym poście. Impreza była bardzo udana :)
Karteczka powstała z papierów z Galerii Rae. Do tego niedostępne już w sklepie naklejki ze scrap.com.pl i elementy tekturowe z UHK Gallery. Nie obeszło się bez stemplowania moim ulubionym borderkiem z Lemonade :) wisienką na torcie były fotki uroczego młodzieńca :)
Oto, co z tego wyszło:


Spontanicznie powstała też ramka wspominkowa. Do jej zrobienia wykorzystałam ramkę z Ikei, którą okleiłam starą książką i pomalowałam białą akrylówką. Do jej ozdobienia wykorzystałam elementy z ILS, alfabet kupiony dawno temu w scrap.com.pl i tekturki z UHK Gallery, że o guziku z Craftmanii nie wspomnę :). Na ramce i na kartce wystąpił też fuksjowy tusz pigmentowy ze scrap.com.pl, a oto gotowa ramka:


Ostatnio spadła częstotliwość publikowania prac, bo niestety sezon chorobowy w pełni. Naiwnie myślałam, że jak mała pójdzie do przedszkola, to będę mieć więcej czasu na scrapowanie. Ha ha, teraz już tak nie myślę...

2 komentarze:

biurkowa pisze...

Fantastyczne prace, takie radosne:) A ramka dzięki czarno-białym elementom ma trochę reporterski charakter:)

perelka111 pisze...

genialna ta rameczka..fajnie te bileciki na niej wygladaja:)))